Bulut görünümlü kablosuz hoparlör

Brooklyn’deki Richard Clarkson Stüdyosu ve havaya kaldırma (levitation) uzmanları bir araya gerelerek havada kalabilen bulut görünümünde bluetooth kablosuz bağlantıya sahip hoparlör tasarlıyorlar. Bulut parçasının içine yerleştirilmiş olan manyetik bileşenler sayesinde zeminden yüksekte, havada kalabiliyor.

Bulutun içine yerleştirilen sese duyarlı olan led ışıklar ve bulutun içinde bulunan bobinlerin hareket etmesi uygulama anında gerçekçi atmoster etkisi yaratıyor. Bu eşsiz tasarım henüz prototip tasarım aşamasındadır.

Havada bulut kablosuz hoparlörHavada bulut kablosuz hoparlör

Facebook üzerinden yorum

Bayram’in profil fotoğrafı
Bayram

Sanat Editörü

Sanat tutkunu Bayram, sanatın her dalına ayrıca ilgi duyuyor. Sanat hakkında haberler ve makaleler yazan Bayram, aynı zamanda tiyatro ve doğa aktiviteleri ile uğraşmaktan keyif alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN