Christine Buchsbaum

Christine Buchsbaum

Amerikalı fotoğrafçı Christine Buchsbaum’nın son fotoğraf koleksiyonundan fotoğraflarla siz değerli sanatseverlerin karşısındayım. Koloradolu fotoğrafçının geçmiş 6 yılda sayısız kendi ve katılmış olduğu fotoğraf sergileri bulunmakta. Fotoğrafçı bu koleksiyonunda fotoğraflarına bakan insanları oluşturmuş olduğu rüyasına katmak istiyor.

Christine BuchsbaumSanatçının diğer çalışmaları ve hakkında daha fazla bilgi için http://christinebuchsbaum.com/ adresini inceleyebilirsiniz.

Christine Buchsbaum Christine Buchsbaum Christine Buchsbaum Christine Buchsbaum Christine Buchsbaum christine-buchsbaum-10 Christine Buchsbaum Christine Buchsbaum Christine Buchsbaum

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Facebook üzerinden yorum

Bayram

Sanat Editörü

Sanat tutkunu Bayram, sanatın her dalına ayrıca ilgi duyuyor. Sanat hakkında haberler ve makaleler yazan Bayram, aynı zamanda tiyatro ve doğa aktivitelerinden keyif alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN