Danling Xiao’nun Dünyevi Meseleleri

Danling Xiao Sidneyli bir grafik tasarımcısı. Danling meyveleri ve sebzeleri sanat eserleri gibi işleyip mizahını katıyor. Yaptığı bu eserleri de instagram hesabından takip ediyor. danling xiaos balık
Danling Xiao‘nun hakkında daha fazla bilgi ve diğer çalışmalarını görmek için www.mundanematters.co adresinden faydalanabilirsiniz.
danling xiaos gemi danling xiaos havuç danling xiaos kabak danling xiaos limon ordek danling xiaos danling xiaos üzüm balon danling xiaos limon vantilatör
Facebook üzerinden yorum

Bayram’in profil fotoğrafı
Bayram

Sanat Editörü

Sanat tutkunu Bayram, sanatın her dalına ayrıca ilgi duyuyor. Sanat hakkında haberler ve makaleler yazan Bayram, aynı zamanda tiyatro ve doğa aktiviteleri ile uğraşmaktan keyif alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN