Garajına izin verilmeyen adam

Gün olur, bir hayır cevabını kabul etmek istemeyiz. Hem de bu yanıtı kent yönetiminden almışsak bile. Belçikalı Eric Vekeman garaj talebinin reddedilmesini kabul edemeyen kişi olarak, bu sorunu kendi yöntemleriyle aşmış bir kişi.

Eric market dükkanını kapattıktan sonra, aynı yeri otomobili için garaj olarak kullanmaya karar verdi. Fakat böyle bir proje şehir manzarasını koruma kanununa göre aykırıydı. İyice düşünen Eric, karşılaştığıbu zorluğu zekice aştı. Dışardan bakınca yine eski dükkanı gibi görünüyordu. Zor gibi görünen dönüştürme işlemi her seferinde sadece iki daikasını alıyor. Kim zekice çözümlerin önüne geçebilir ki?

Garajına izin verilmeyen adam Garajına izin verilmeyen adam Garajına izin verilmeyen adam Garajına izin verilmeyen adam Garajına izin verilmeyen adam Garajına izin verilmeyen adam Garajına izin verilmeyen adam Garajına izin verilmeyen adam

Facebook üzerinden yorum

Bayram

Sanat Editörü

Sanat tutkunu Bayram, sanatın her dalına ayrıca ilgi duyuyor. Sanat hakkında haberler ve makaleler yazan Bayram, aynı zamanda tiyatro ve doğa aktivitelerinden keyif alıyor.

2 Yorum

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN