HAKKIMIZDA

 cicek-cubuk-2

19 Kasım 2015 tarihi itibariyle Sanatsever.net olarak internet üzerinde çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz.

Özgün içeriğimizle ve genişleyen yazar kadromuzla Türkiye ve dünyadan sanat ile ilgili haberleri, makaleleri, tanıtımları size sunuyoruz. Elimizden geldiği kadar yurt çapındaki etkinlikleri de duyuruyoruz. Yazarlarımızın listesi için tıklayınız.

Aramıza sanatın her konusu hakkında yazmasını seven, insanlarla paylaşmaktan mutluluk duyan, sanata aşık, sanatla içiçe yaşayan sanatseverler arıyoruz. Eğer bu tanıma uyuyorsanız, yazarlık formunu doldurunuz.

Kaydet

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN