Hueman

Allison Torneros Hueman

Hueman takma adı altında resim yapan ressam Allison Torneros‘un renkli dünyasından bahsedeceğim. Son olarak “Hyperlimbo” olarak adlandırılan renklerin ve karakterlerin birbiri içine geçmiş çalışmaları bulunmakta. Sanatçı Hueman Amerika’da Kuzey Kaliforniya’da büyüdü ve resimlerini yine burada yaptı. Ayrıca ressam sprey boyalar ile devasal duvarlara resimler yaptı.

CNN, Complex, Juxtapoz, Hi-Fructose, the History Channel ve LA Times gibi medya kuruluşları sanatçının çalışmalarını dikkatle takip etti. Hueman‘ın müşterileri arasında Hyundai, Microsoft, American Express, Nike, Disney, Converse ve Revolt TV de bulunmaktadır. Ayrıca sanatçı 2011 yılında Illustrators Unlimited isimli bir kitap çıkarmıştır.

Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros HuemanSanatçının yaptığı diğer resimlerini görmek isteseniz ya da hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz, http://huemannature.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook üzerinden yorum

Bayram’in profil fotoğrafı
Bayram

Sanat Editörü

Sanat tutkunu Bayram, sanatın her dalına ayrıca ilgi duyuyor. Sanat hakkında haberler ve makaleler yazan Bayram, aynı zamanda tiyatro ve doğa aktiviteleri ile uğraşmaktan keyif alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN