Ian McKellen ilk defa Türkiye’ye geliyor

Ian McKellen Türkiye

Sinemadaki yüksek bütçeli filmlerden tanıdığımız Ian McKellen Türkiye’ye geliyor.

Sanatçı British Council’ın misafiri olarak etkinliklere davetli olarak geliyor. Türkiye’de British Council’in sanat ve eşitlik temalı etkinliklerinde bulunacak.  olarak sanat ve eşitlik konulu bir dizi etkinliğe katılmak üzere Türkiye’ye geliyor. Ayrıca sanatçı 36. İstanbul Film Festivali için çeşitli etkinliklerde de bulunacak.

Sanatçı British Council’in programı olan “Shakespeare Yaşıyor”‘a ve diğer etkinliklerde de olacak.

Sanatçı McKellen’i Gandalf karakteri ile “Yüzüklerin Efendisi” isimli fantastik filmden tanıyoruz. Aktör ayrıca filmdeki en önemli karakterlerden birisi. Filmde Gandalf, orta dünya büyücüsüdür.

7 Nisan 2017 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi‘de olacak olan etkinlikte sinemaseverler ile buluşacak.

Ian McKellen Türkiye

Facebook üzerinden yorum

Bayram

Sanat Editörü

Sanat tutkunu Bayram, sanatın her dalına ayrıca ilgi duyuyor. Sanat hakkında haberler ve makaleler yazan Bayram, aynı zamanda tiyatro ve doğa aktivitelerinden keyif alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN