Iyeoka Türkiye’ye geliyor

Iyeoka Türkiye Konseri

Nijerya kökenli ABD’li şarkıcı Iyeoka Türkiye’ye konser turnesine geliyor. Dünya çapında büyük hayran kitlesine sahip olmayı başaran sanatçı Nisan ayında Türkiye’de. Blues, soul ve caz müzik tarzında müzik yapan ünlü sanatçı Avrupa turnesi kapsamında Türkiye’ye geliyor.

Türkiye’deki konserlerini İstanbul’da, İzmir’de ve Ankara’da sahne alacak.

Ankara’daki konseri Jolly Joker’de, İstanbul’daki konseri Babylon’da ve İzmir’deki konseri Container Hall’da olacak.

Sanatçı İzmir’deki konserini 15 Nisan’da, Ankara’daki konserini 18 Nisan’da ve İstanbul’daki konserini ise 19-20 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirecek.

Iyeoka ilk albümü olan Black and Blues’i 2004 senesinde çıkarmıştı. İlk çıkardığı bu solo albümünü “Phanai” bağlığı ile çıkarmıştı. Ardından ikinci albümü olan “Hum The Bass Line“‘ı ise 2008 yılında çıkarmıştı. Müzikseverlerin sevdiği sanatçı 2001 yılında R&B müzik kategorisinde “Bağımsız Müzik Ödülleri“ne aday gösterilmişti. 2010 yılında “Say Yes” albümünü çıkardı ve geçtiğimiz sene de “Gold” adlı müzik albümünü sanatsevelerlerle buluşturdu.

Iyeoka Türkiye Konseri

Facebook üzerinden yorum

Bayram

Sanat Editörü

Sanat tutkunu Bayram, sanatın her dalına ayrıca ilgi duyuyor. Sanat hakkında haberler ve makaleler yazan Bayram, aynı zamanda tiyatro ve doğa aktivitelerinden keyif alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN