Miranda Lorikeet’in paint programında yaptığı resimler

Miranda Lorikeet

“Çıplak Kadının Çizimleri” isimli resim koleksiyonu Avustralyalı insan kaynakları yardımcısı sanatçı Miranda Lorikeet tarafından sanatseverlere sunuldu. Yaptığı bu resim koleksiyonunu MS Paint basit resim programı ile yaptı. Resimleri altta inceleyebilirsiniz.

Miranda Lorikeet
Karlıdağ

Basit bir resim programı ile neler yapılabileceğini gösteren sanatçı, insan gerçekten istediği zaman hayalgücü ile başaramayacağı iş yoktur. Resimler aynı zamanda illa inanılmaz detaylara sahip şaheser çizmek zorunda olmadığımız çizimlerdir de. Bunu unutmamak gerekiyor ve çevremizdeki insanlara bunu anlatabilmek gerekiyor. Çünkü resimde de herşeyin bir zamanı vardır. Amatör çizim yapan bir bireyin çizimlerini profesyonel bir insan gibi çizmeye ve taklit etmeye mecburiyeti yoktur. Gayet basit çizimlerle de çok şey anlatılabiliyor.

Miranda Lorikeet
Havuzda tek başına
Miranda Lorikeet
Göl
Miranda Lorikeet
Dağlı deniz manzarası
Miranda Lorikeet
Karlıdağ ve köprü

Miranda Lorikeet

Miranda Lorikeet
Uçurum
Miranda Lorikeet
Yarımadadaki ev
Miranda Lorikeet
Havuz kenarı

Sanatçı Lorikeet’in diğer çalışmalarını takip etmek ve hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız http://lazybonesillustrations.tumblr.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook üzerinden yorum

Bayram’in profil fotoğrafı
Bayram

Sanat Editörü

Sanat tutkunu Bayram, sanatın her dalına ayrıca ilgi duyuyor. Sanat hakkında haberler ve makaleler yazan Bayram, aynı zamanda tiyatro ve doğa aktiviteleri ile uğraşmaktan keyif alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN