Ünlü keman virtüözü Viktoria Mullova Türkiye’ye geliyor

Dünya çapında üne sahip keman virtüözü Viktoria Mullova, çok yakında Türkiye’ye geliyor. Sanatçı Mullova İstanbul’da müzikseverler ile buluşacak.

Viktoria Mullova
Viktoria Mullova

Sanatçı en büyük prestije sahip orkestra ve şefler ile konser veren ve müzik otoritelerince “yaşayan en büyük violin virtüözü” olarak tanımlanıyor. Birçok ödülü olan Rus müzisyen Mullova, Events Across Turkey’in Istanbul Night Flight konser programında 15 mayıs 2017 tarihinde Aya İrini’de konser verecek. Sanatçı, 15 Mayıs Pazartesi günü saat 21:00’da sahne alacak.

Tam adı Viktoria Yurievna Mullova olan sanatçı 27 Kasım 1959 doğumludur.

Facebook üzerinden yorum

Bayram

Sanat Editörü

Sanat tutkunu Bayram, sanatın her dalına ayrıca ilgi duyuyor. Sanat hakkında haberler ve makaleler yazan Bayram, aynı zamanda tiyatro ve doğa aktivitelerinden keyif alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

2015 yılındandan beri Sanatsever.net olarak çevrimiçi olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz. İnsanlara sanat hakkında yeni bilgiler vermek, insanları sanatla daha yakın hale getirmek ve sanatsever insanları bir arada görme dileği ile her zaman sizinleyiz. Siz de kendinizi temiz kalpli bir sanatsever olarak görüyorsanız, sizi de aramıza bekliyoruz. Tanışmaktan, sormaktan, iletişimde kalmaktan çekinmeyiniz.

Sanat Blog Sitesi

BİZİ TAKİP EDİN