Sanatsever.net
Life is short, the art is long!

Ahmet Baran’dan Karantina Sürprizi

0 152
Ahmet Baran

Saygıdeğer Kanun Virtüözü Ahmet Baran ile tanışmamız yaklaşık 3 yıl önce çok kıymetli Ali Mutluay sayesinde gerçekleşmişti. İlk gördüğüm günden günümüze kadar projelerini imrenerek takip ediyorum ve hala bir Ahmet Baran seyrinde bulunmadıysanız şiddetle tavsiye ediyorum.

Son derece yoğun tempoda günlerce aylarca hiç yorulmadan mükemmel ötesi performanslar sergiliyor her geçen gün çıtayı yükselterek ilerliyor. (O mükemmel enerjinin bitmemesi umuduyla)

Hayatta rol model olarak gördüğüm birini paragraflara sığdıramam o yüzden dilerseniz başlığa geçeyim. Kanun Virtüözü benim şiirimi bestelemiş ve yorumlamış öyle de güzel olmuş ki dinlemeye doyamıyorum. Şu kötü karantina günlerinde umut oldu.

İşini severek, aşk ile yapan herkese karşı sonsuz saygı besliyorum. Kendisine her kanaldan teşekkür ettiğim gibi bir de bu yolla tüm okurlarım karşısında tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Ahşabın Tenine Dokunan Adam Ahmet Baran

Sizlerin de Kanun Namına kendinizi teslim ederek dinleyeceğinizi ve beğeneceğinizi düşünerek linki şuraya bırakıyorum. Saygı ve sevgilerimle.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.