Sanatsever.net
Life is short, the art is long!

Hueman

0 2.005

Hueman takma adı altında resim yapan ressam Allison Torneros‘un renkli dünyasından bahsedeceğim. Son olarak “Hyperlimbo” olarak adlandırılan renklerin ve karakterlerin birbiri içine geçmiş çalışmaları bulunmakta. Sanatçı Hueman Amerika’da Kuzey Kaliforniya’da büyüdü ve resimlerini yine burada yaptı. Ayrıca ressam sprey boyalar ile devasal duvarlara resimler yaptı.

CNN, Complex, Juxtapoz, Hi-Fructose, the History Channel ve LA Times gibi medya kuruluşları sanatçının çalışmalarını dikkatle takip etti. Hueman‘ın müşterileri arasında Hyundai, Microsoft, American Express, Nike, Disney, Converse ve Revolt TV de bulunmaktadır. Ayrıca sanatçı 2011 yılında Illustrators Unlimited isimli bir kitap çıkarmıştır.

Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros Hueman Allison Torneros HuemanSanatçının yaptığı diğer resimlerini görmek isteseniz ya da hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz, http://huemannature.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.