Sanatsever.net
Life is short, the art is long!

Seyahat edip giysisindeki deseni resim yapan ressam

1 721

Ressam Hank Schmidt in der Beek ve fotoğrafçı Fabian Schubert klasik açık hava ressamlığına gülümseten bir bakış açısı sunuyorlar. Onlar bu ortak etkinliklerini “Und im Sommer tu ich malen” yani “Ve yaz boyunca ben boyuyorum” olarak adlandırıyorlar.  Resimleri ve fotoğraflarını Cézanne ve Monet gibi ünlü sanatçıların daha önceden bulundukları yerlerde yaptılar. Gittikleri güzel manzaralı, görülmesi resmedilmesi gereken güzelliğe rağmen görüldüğü gibi ressam Hank Schmidt in der Beek tuvale gömlek desenini boyuyor. Siz değerli sanatsever takipçilerimizi bu karelerle başbaşa bırakıyorum.

Hank Schmidt Fabian SchubertFabian Schubert‘in internet sitesini http://www.fabianschubert.com/ adresinden inceleyebilirsiniz. Hank Schmidt‘in çalışmalarını da http://www.artsy.net/artist/hank-schmidt-in-der-beek/ adresinden takip edebilirsiniz.

Hank Schmidt Fabian Schubert Hank Schmidt Fabian Schubert Hank Schmidt Fabian Schubert Hank Schmidt Fabian Schubert Hank Schmidt Fabian Schubert Hank Schmidt Fabian Schubert Hank Schmidt Fabian Schubert Hank Schmidt Fabian Schubert Hank Schmidt Fabian Schubert

1 yorum
  1. Murat Atar diyor

    Adamlar çok güzel tiye almışlar 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.